Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Bundesliga
B. Monchengladbach vs Eintracht Frankfurt
FC Koln vs Union Berlin
Freiburg vs Heidenheim
RB Leipzig vs Werder Bremen
LaLiga
Villarreal vs Sevilla
Premier League
Bournemouth vs Brentford
Everton vs Sheffield Utd
Newcastle vs Brighton
Tottenham vs Burnley
West Ham vs Luton
Wolves vs Crystal Palace
LaLiga2
Ferrol vs Alcorcon
Gijon vs FC Andorra
3. Liga
Mannheim vs Sandhausen
Liga Portugal
Portimonense vs Rio Ave
Vizela vs Estrela
FA Trophy
Gateshead vs Solihull Moors
Liga Portugal 2
Vilaverdense vs Penafiel
Spartak Moscow vs Krasnodar
HNL
Varazdin vs Rijeka
A Lyga
Suduva vs Dziugas Telsiai
Bundesliga - Relegation Group
A. Lustenau vs BW Linz
Austria Vienna vs Wolfsberger AC
Tirol vs Altach
Championship - Relegation
Hamilton vs Alloa
Division 1
Al Urooba vs Al Dhafra
Dibba Al Fujairah vs Masafi
Division 2
Pribram vs Jihlava
Fortuna liga - Championship Group
Podbrezova vs Slovan Bratislava
League One - Relegation - Play Offs
Peterhead vs Spartans
Ligat ha'Al - Relegation Group
Hapoel Jerusalem vs Beitar Jerusalem
Hapoel Tel Aviv vs SC Ashdod
OBOS Ligaen
Asane vs Start
Bryne vs Mjondalen
Kongsvinger vs Raufoss
Lyn vs Levanger
OTP Bank Liga
MTK Budapest vs Puskas Academy
Parva Liga - Conference League Group
Arda vs Botev Plovdiv
Shakhtar Donetsk vs Dyn. Kyiv
Premiership - Championship Group
Hearts vs Dundee FC
St. Mirren vs Kilmarnock
Premiership - Relegation Group
Livingston vs St Johnstone
Ross County vs Motherwell
Primera B - Apertura
Dock Sud vs Deportivo Armenio
Professional League
Al Hilal Riyadh vs Al Hazem
Al Raed vs Al Taee
Regionalliga Central
Wolfsberger AC (Am) vs Vocklamarkt
Super Liga - Championship Group
Milsami vs Petrocub
Tweede Divisie
Katwijk vs Excelsior Maassluis
Veikkausliiga
AC Oulu vs Gnistan
Vtora Liga
Chernomorets 1919 vs CSKA 1948 Sofia II
Spartak Varna vs Litex Lovech
EBBL
Kadikoy Istanbul vs Izmir BSB
Yelkispor vs Babaeskispor
Emir Cup
Al Arabi Qatar vs Al Ahli Doha
Extraliga - Play Offs
Levice vs Spisski Rytieri
Korisliiga - Play Offs
Karhu Basket vs Kataja
LPB - Play Offs
Benfica vs Vitoria
Oliveirense vs CD Povoa
Friendly International
Belarus vs Russia U25
Superleague Women - Relegation
Atom-Kursk Wom. vs Omsk Wom.
World Championship - Qualification - Second stage
Estonia vs Iceland