Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Eliteserien
Bodo/Glimt vs Tromso
Brann vs Sandefjord
Fredrikstad vs Stromsgodset
Haugesund vs Kristiansund
Odd vs Molde
Rosenborg vs KFUM Oslo
Sarpsborg 08 vs HamKam
Viking vs Lillestrom
Cameroon Cup
Tonnerre Yaounde vs Maroua
Division 1
Naft Gachsaran vs Naft M.I.S
Division 2 - Group 1
Arendal vs Jerv
Division 2 - Group 2
Strindheim vs Tromsdalen
Division 3 - Group 1
Fana vs Ardal
Division 3 - Group 2
Fram Larvik vs Pors
Division 3 - Group 3
Ullern vs Nordstrand
FNL
Volgar-Astrakhan vs Neftekhimik
Shinnik Yaroslavl vs Akron Togliatti
FORTUNA:LIGA - Relegation Group
Bohemians vs Karvina
Jablonec vs FK Pardubice
Zlin vs Ceske Budejovice
Kakkonen Group C
JS Hercules vs TP-47
Karnten
SC Landskron vs St. Jakob/Ros
Kolmonen
SIF vs Sporting Kristina
LFK Moscow Division A
Lokomotiv-M Moscow vs Trudoviye Rezervy
Liga Alef - Relegation
Hapoel Bnei Lod vs Hapoel Azor
Tayibe vs Hapoel Beit Shean Mesilot
Liga TDP
Toluca 2 vs Cimarrones de Sonora FC III
OBOS Ligaen
Mjondalen vs Asane
Aalesund vs Sogndal
Levanger vs Ranheim
Raufoss vs Moss
Sandnes vs Bryne
Stabaek vs Lyn
Start vs Egersund
Valerenga vs Kongsvinger
Optibet Virsliga
BFC Daugavpils vs Metta
Tukums 2000 vs Grobina
Premier League
Noah vs Ararat-Armenia
Enppi vs Future FC
National Bank Egypt vs Al Masry
Fasil Kenema vs Wolkite Ketema
Premier League - Championship Group
Al Qadsia SC vs Al Arabi SC
Primavera 2 - Play Offs
Cremonese U19 vs Cesena U19
Professional League
Al Taee vs Al Fateh
Reserve League - First stage
UAI Urquiza Res. vs Sacachispas Res.
Puerto Nuevo Res. vs Real Pilar Res.
CA Claypole Res. vs Sportivo Barracas Res.
Sportivo Italiano Res. vs Ferrocarril Midland Res.
Estudiantes de Buenos Aires Res. vs Chacarita Juniors Res.
Lujan Res. vs Yupanqui Res.
Agropecuario Res. vs CA San Miguel Res.
Deportivo Espanol Res. vs Centro Espanol Res.
Salzburg
Union Henndorf vs UFC Hallein
Stars League
Al Kahraba vs Al-Qassim
Super Liga - Championship Group
Radnicki 1923 vs Vojvodina
Super Ligue
Olympic Niamey vs Douanes Niamey
Superliga - Championship Group
Aarhus vs Silkeborg
Superliga - Relegation Group
Hvidovre IF vs Odense
Third League - South-East
Botev Plovdiv II vs Yambol 1915
U21 League
ASO Chlef U21 vs Khenchela U21
MC Alger U21 vs USM Alger U21
Saoura U21 vs Paradou U21
Al-Ahli Doha U21 vs Al-Rayyan SC U21
Muaither SC U21 vs Qatar SC Doha U21
Al Gharafa U21 vs Al-Wakrah SC U21
Verbandsliga
TuS Sachsenhausen vs Brandenburger SC Sud 05
Vysshaya Liga
Smorgon vs Isloch
Golden Square Champs
Al Nasr Saudi Arabia vs Al Ittihad Saudi Arabia
Liga Leumit - Play Offs
Elitzur Maccabi Netanya vs Ironi Nahariya
NBL - Play Offs
Usti n. Labem vs Decin
Al Karkh vs Al Difaa Aljawie
Premier League - 5th-8th places
Minsk 2 vs Impuls
Prva A Liga - Play Offs
Sutjeska vs Buducnost
Serie A2 Women - Gr. A - Play Offs
Valdarno Wom. vs Costa Masnaga Wom.
Super Lig - Play Offs
Fenerbahce vs Petkim Spor
Bordeaux (France), clay
Arthur Fils vs Botic Van De Zandschulp
Roberto Bautista-Agut vs Taro Daniel
Daniel Evans vs Harold Mayot
Bordeaux (France), clay - STB
Eysseric J./Stevens B. vs Cash J./Galloway R.
Oeiras 4 (Portugal), clay - STB
Araujo P./Domingues J. vs Duda F./Kopriva V.
Chandrasekar A./Kadhe A. vs Popko D./Zhukayev B.
Parma (Italy), clay
Jule Niemeier vs Zeynep Sonmez
Parma (Italy), clay - STB
Maleckova J./Perrin C. vs Barnett A./Christie F.
Tunis (Tunisia), clay
Valentin Vacherot vs Timofey Skatov
Tunis (Tunisia), clay - STB
Martos Gornes S./Tsitsipas Pe. vs Lobanov A./Ouakaa A.
Turin 2 (Italy), clay
Marc-Andrea Huesler vs Corentin Moutet
Luca Nardi vs Jeffrey John Wolf
Fabio Fognini vs Giulio Zeppieri
Brandon Nakashima vs Yoshihito Nishioka
World Championship
Finland vs Austria
Kazakhstan vs Sweden
1A
JSB Ighram vs RC M`Sila
JSC Ouled Adouane vs PO Chlef
Championship U21
Barcelona U21 vs CDV Rio Duero Soria U21
CV San Roque U21 vs Villena Petrer Volei U21
Bombarda U21 vs Club Voley Palma U21
Extraliga U22
Blue Volley Ostrava U22 vs VK Ceske Budejovice U22
Friendly International
Poland vs Ukraine
National Finals U19
Com Cavi Volley Meta U19 vs Parella Torino U19
Kioene Padova U19 vs Vero Volley Assiplan U19
Silver European League Women
Luxembourg Wom. vs Finland Wom.
Cup
Sesvete vs Nexe
Cup Women
ZRK Kumanovo Wom. vs ZRK Gjorce Petrov Wom.
League
Al Arabi Kuwait vs Burgan SC
LMRL Women
Garliava Wom. vs Egle Vilnius Wom.
National 1 Women
FS Constantine Wom. vs NR Hussein Dey Wom.
OS El Oued Wom. vs HHB Saida Wom.
Premijer Liga
Izvidac vs Konjuh Zivinic
European Olympic Qualification Tournament Women
Sarah De Nutte vs Martine Toftaker
Sofia Xuan Zhang vs Elisavet Terpou
Sibel Altinkaya vs Sara Tokic