Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
3.NL
NK Pomorac vs NK Kraljevica
Bosnia and Herzegovina Cup
Borac Banja Luka vs Zrinjski
Crystalbet Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi vs Dinamo Batumi
Division 3 - Group 2
Sola vs Vidar
Eredivisie - Conference League - Play Offs
Nijmegen vs G.A. Eagles
FA Cup
Mbour Petite Cote vs Kaffrine
Kakkonen Group A
JaPS 2 vs MyPa
Kolmonen
Kultsu FC vs LAUTP
HaPK vs MP/SavU
FC Haka Juniors vs TP-T
Liga 3
Orbi vs Guria
NB I Women - Play Offs
Gyor Wom. vs Ferencvaros Wom.
Premier League
Zamalek vs Future FC
Ethiopian Insurance vs Adama City
Premier League - Relegation
Al-Hidd vs Al-Ittihad Bahrain
East Riffa vs Malkiya
Premiere Division
CO Bamako vs Binga
Real Bamako vs Koro
AS Police de Bamako vs Onze Createurs
Pro Liga
Aral vs Mashal Muborak
Regional League
E.D.P IND. Medellin vs Atletico Nacional Medellin Res.
Odra Miasteczko Slaskie vs Czarni Pyskowice
Reserve League - First stage
Ferrocarril Midland Res. vs Villa San Carlos Res.
CA Atlas Res. vs CA Lugano Res.
Ferro Carril Oeste Res. vs Defensores Unidos Res.
Yupanqui Res. vs Juventud Unida San Miguel Res.
Fenix Res. vs Sportivo Italiano Res.
Super Liga - Championship Group
TSC vs Napredak
U21 League
CR Belouizdad U21 vs El Bayadh U21
ES Setif U21 vs Magra U21
Kabylie U21 vs MC Alger U21
Oran U21 vs Ben Aknoun U21
USM Alger U21 vs ASO Chlef U21
Biskra U21 vs Constantine U21
Vysshaya Liga Women
Din. Minsk Wom. vs Zorka-BDU Wom.
WAFU Cup of Nation Women U20
Mauritania U20 Wom. vs Guinea U20 Wom.
Ykkonen
KuPS Akatemia vs OLS Oulu
Ykkosliiga
JIPPO vs PK-35
KaPa vs SJK Akatemia
Mikkeli vs Jaro
BBL - Play Offs
Vechta vs Chemnitz
Division A - Play Offs
AEK Larnaca vs Keravnos
Divizia A - Play Offs
Cluj-Napoca vs CSM Oradea
Emir Cup
Al Arabi Qatar vs Al Sadd
Korvpalli Meistriliiga - Play Offs
Parnu vs Rapla
LKL - Play Offs
Lietkabelis vs Zalgiris Kaunas
National League Women
Luxol BC Wom. vs Depiro BC Wom.
NBL - Play Offs
NH Ostrava vs Decin
Rilski Sportist vs Balkan
Prva A Liga - Play Offs
Studentski Centar vs Buducnost
Super League - Losers stage
Hapoel Beer Sheva vs H. Afula
Hapoel Haifa vs Hapoel Eilat
Superliga - Play Offs
Graz UBSC vs Oberwart Gunners
Geneva (Switzerland), clay
Novak Djokovic vs Tallon Griekspoor
Lyon (France), clay
Giovanni Mpetshi Perricard vs Hugo Gaston
Strasbourg (France), clay
Magda Linette vs Madison Keys
Strasbourg (France), clay - STB
Fernandez L./Routliffe E. vs Chan H-C./Wu F.
1A
PO Chlef vs ES Setif
NRB Bou Arreridj vs JM Batna
1B Qualification
CRB Chlef vs MCB Laghouat
Podoli A vs Volejbal Praga
Regional League Women
Meteor B Wom. vs MFF D Wom.
Start Wom. vs Podoli Wom.
University League
CUS Bari vs Cus Bologna
Campeonato Nacional Women
Petro Atletico de Luanda Wom. vs Maculusso Wom.
Division Excellence
CRB Mila vs Es Ain Touta
Handbollsligan Women - Play Offs
Savehof Wom. vs Onnereds Wom.
IHF Continental Trophy U20
Democratic Rep. Of Congo U20 vs Chad U20
LMRL Women
Garliava Wom. vs Egle Vilnius Wom.
NLA - Play Offs
HC Kriens vs Kadetten Schaffhausen
Premijer liga - Play Offs
RK Zagreb vs Nexe
Superleague Women - 5th-8th places
Zvenigorod Wom. vs Dinamo-Sinara Wom.
Superleague Women - Play Offs
Chernomorochka Wom. vs Astrahanochka Wom.
MLB
New York Yankees vs Seattle Mariners
Pittsburgh Pirates vs San Francisco Giants
Setka Cup
Volodymyr Voronenkov vs Oleksandr Kolbasenko
TT Cup
Cascales Francisco vs Juan A Sanchez
WTT Contender Rio XD
Lutz C./Akkuzu C. vs Shin Y./Lim j.
Teodoro G./Takahashi G. vs Guisnel O./Poret T.
Turrini R./Strassburger V. vs Robles A./Xiao M.