Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Club Friendly
Bielsko-Biala vs Tychy
COSAFA Cup
Comoros vs Zimbabwe
First Division
Kaspij Aktau vs Turkistan
Taraz vs Aktobe 2
Premier League
El Gouna vs Future FC
Premier League Women
Mechal FC Wom. vs Hawassa City Fc Wom.
Reserve League - First stage
General Lamadrid Res. vs El Porvenir Res.
Real Pilar Res. vs Lujan Res.
Talleres Remedios Res. vs CA Estudiantes Caseros Res.
Stars League
Al Karkh vs Newroz
CDBL
Shanghai Fives vs Kunming Monks
Friendly International U20
Serbia U20 vs Israel U20
LDB U22
Cerrado Basquete LDB U22 vs Unifacisa LDB U22
Regional League
Tsing Yang Street vs East Rock Town
Small Countries European Championship Women
Andorra Wom. vs Armenia Wom.
Bad Homburg (Germany), grass
Emma Navarro vs Caroline Wozniacki
Bad Homburg (Germany), grass - STB
Danilina A./Xu Y. vs Nicholls O./Parry D.
Eastbourne (United Kingdom), grass
Aleksandar Vukic vs Yoshihito Nishioka
Eastbourne (United Kingdom), grass - STB
Heliovaara H./Patten H. vs Ebden M./Peers J.
M15 Alkmaar (Netherlands), clay
Michiel de Krom vs Twan van Zijl
M15 Alkmaar (Netherlands), clay - STB
Khoeblal E./Verbeek D. vs Desousa J./Gomez Osorio A.
M15 Belgrade (Serbia), clay - STB
Ljubojevic A./Obradovic D. vs Pietri B./Xilas I.
M15 Bergamo (Italy), clay
Juan Pablo Paz vs Leonardo Malgaroli
M15 Bergamo (italy), clay - STB
Agostini S./Cadenasso G. vs Cortimiglia D./O Byrne S.
M15 Kamen (Germany), clay
Rafael Izquierdo Luque vs Jaime Caldes
M15 Kamen (Germany), clay - STB
Fix D./Marysko V. vs Lanik T./Puskar S.
Dedura-Palomero M./Larwig N. vs Gavrielides L./Poertner L.
M15 Monastir (Tunisia), hard
Ilia Simakin vs Demetris Azoides
Natan Rodrigues vs Mili Poljicak
M15 Monastir (Tunisia), hard - STB
Degabriele A./Delicata L. vs Pereira T./Schoen P.
M15 Tanger (Morocco), clay - STB
Ahouda W./El Amine H. vs Delage P./Trochu P.
M25 Bakio (Spain), hard
Miguel Damas vs Robin Bertrand
M25 Bourg-en-bresse (France), clay
Buvaysar Gadamauri vs Marat Sharipov
M25 Bourg-en-Bresse (France), clay - STB
Added D./Bittoun Kouzmine C. vs Beauge M./Bouquet L.
M25 Brussels (Belgium), clay
Jelle Sels vs Raphael Perot
M25 Brussels (Belgium), clay - STB
Demanet E./Ratiu N. vs Collignon K./Van Raemdonck H.
M25 Klosters (Switzerland), clay
Remy Bertola vs Luca Staeheli
M25 Klosters (Switzerland), clay - STB
Bieldiugin T./Lopez N. vs Dietrich D./Von Der Schulenburg J.
Mallorca (Spain), grass
Alex Michelsen vs Sebastian Ofner
Mallorca (Spain), grass - STB
Lammons N./Withrow J. vs Hidalgo D./Tabilo A.
Milan (Italy), clay - STB
Nouza P./Rikl P. vs Fancutt T. J./Statham J. R.
W15 Alkmaar (Netherlands), clay
Olga Helmi vs Selina Dal
Gina Marie Dittmann vs Angelina Wirges
W15 Hillcrest (South Africa), hard - STB
Mikhailova M./Suvirdjonkova D. vs Mariani M./Stagno B.
Higashitani N./Ozeki M. vs Van Zyl J./Van Zyl M.
W15 Kamen (Germany), clay
Stephanie Judith Visscher vs Marcelina Podlinska
W15 Kamen (Germany), clay - STB
Junge-Ilges C./Junge-Ilges E. vs Vogt M./Voracek E. M.
W15 Monastir (Tunisia), hard - STB
Arangio G./Persson I. vs Haddad I./Ivanova E.
W35 Klosters (Switzerland), clay
Jana Bojovic vs Tina Nadine Smith
Lisa Pigato vs Chelsea Fontenel
W35 Klosters (Switzerland), clay - STB
Rushiti A./Sugnaux T. vs Kovapitukted P./Parnaby A.
W35 Perigueux (France), clay
Sofia Costoulas vs Amandine Monnot
W35 Perigueux (France), clay - STB
Curmi F./Ibbou I. vs Bordereau M./Rakotomanga Rajaonah T. S.
W75 Doksy - Stare Splavy (Czech Republic), clay - STB
Chwalinska M./Detiuc A. vs Matoula M./Okalova M.
Strakhova V./Tang Q. vs Hindova D./Valentova T.
Wimbledon (United Kingdom), grass
Zeynep Sonmez vs Daria Snigur
Olivia Gadecki vs Elsa Jacquemot
Renata Zarazua vs McCartney Kessler
Alexandra Eala vs Lulu Sun
1A Women
JSN Hamri Wom. vs RSS Tlemcen Wom.
1B Qualification
ASJ Karma vs ES M'Sila
Hungary U20 vs Croatia U20
World Championship U20 Women - 13th-16th places
South Korea U20 Wom. vs North Macedonia U20 Wom.
World Championship U20 Women - 9th-12th places
Norway U20 Wom. vs Montenegro U20 Wom.
Liga Pro
Valeriy Skomskov vs Oleg Barashkov
Petr Puzanov vs Vladimir Murashko
Lukas Jindrak vs Pavel Gireth
Tomas Postelt vs Marek Fabini
Setka Cup
Adam Pavlik vs Jan Priklopil
Volodymyr Korobko vs Volodymyr Okopnyi
Vadim Reva vs Hennadi Buianover