Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Eliteserien
Sandefjord vs HamKam
Club Friendly
Tikves vs KF Llapi
ASC 09 Dortmund vs Wiedenbruck
Oudenaarde vs Royale Union SG 2
Karbach vs Idar-Oberstein
Schwabach vs Furth II
Cliftonville vs TNS
Erlensee vs Hanauer SC
1 Deild Women
Selfoss Wom. vs Grotta Wom.
Allsvenskan Women
Pitea Wom. vs AIK Wom.
Besta-deild karla
Vestri vs Fram
Brasileiro Women
Atletico-MG Wom. vs Gremio Wom.
Internacional Wom. vs Ferroviaria Wom.
Campeonato Baiano 2
Galicia vs Leonico
Campeonato Paulista U20 - Second stage
Ibrachina U20 vs Piracicaba U20
Uniao Suzano U20 vs Sao Bento U20
Velo Clube U20 vs Referencia U20
Division 1 - Norra
Taby vs Karlbergs
Division 1 - Sodra
Norrby vs Ljungskile
Division 2 - Sodra Gotaland
Karlskrona vs Lodde
Division 2 - Sodra Svealand
Nykopings vs Enskede
Division 2 - Vastra Gotaland
Qviding vs Lindome
Interkretsserie U19
Drobak/Frogn U19 vs Oppsal IF U19
Kolmonen
ACE vs TP-T
PPJ/Lauttasaari vs FC Loviisa
EIF Academy vs FC Espoo
Toolon Taisto vs HerTo
VJS Vantaa II vs EPS Res.
Premier League
El Ismaily vs Al Masry
Reserve League - First stage
Temperley Res. vs Defensores Unidos Res.
Tristan Suarez Res. vs Quilmes Res.
Segunda Division
Juventud vs Colon
Stars League
Al Minaa vs Naft Maysan
Al Naft SC vs Duhok
Al Shorta SC vs Naft Al-Basra
U20 League
Zinzane FC U20 vs Bonsucesso FC U20
Mageense U20 vs CGI April 7 U20
Division 1
UCST PAD vs ASFA
Division 1 Women
AS Fonctionnaire Wom. vs Jaraaf Wom.
Friendly International
Greece vs Bahamas
Turkey vs Philippines
League Women
MTB Majd Tanger Wom. vs KAC Marrakech Wom.
Nordic Championship U20
Iceland U20 vs Sweden U20
Small Countries European Championship
Andorra vs Malta
WNBA
Dallas Wings Wom. vs Minnesota Lynx Wom.
Bad Homburg (Germany), grass
Viktoriya Tomova vs Anna Blinkova
Eastbourne (United Kingdom), grass
Taylor Fritz vs Juncheng Shang
Ibague (Colombia), clay
Hady Habib vs Facundo Mena
Juan Bautista Torres vs Matias Soto
M15 Alkmaar (Netherlands), clay - STB
Muller R./Weststrate L. vs Bozemoj B./Paardekooper S.
De Jonge D./Simkiss L. vs Klaassen S./Van Sambeek F.
M15 Bergamo (Italy), clay
Gabriele Pennaforti vs Lucio Carnevalle
M15 Kamen (Germany), clay
Justin Engel vs Zura Tkemaladze
M15 Los Angeles (USA). hard
Alex Knaff vs Miles Jones
Andrew Fenty vs Patrick Maloney
Collin Altamirano vs Keegan Smith
M25 Bakio (Spain), hard
Lucas Poullain vs Alastair Gray
Mallorca (Spain), grass
Ben Shelton vs Paul Jubb
W15 Los Angeles (USA). hard
Victoria Flores vs Alexia Jacobs
Rachel Gailis vs Jessica Luisa Alsola
Sahaja Yamalapalli vs Klara Kosan
W50 Palma del Rio (Spain), hard
Fangran Tian vs Alexandra Bozovic
Lina Glushko vs Leonie Kung
Sayaka Ishii vs Camilla Rosatello
1A Women
WO Chlef Wom. vs Bravour Bejaja Wom.
1B Qualification
MC Oued Taria vs Mechria VB
Nations League - Play Offs
Poland vs Brazil
NORCECA Champs U21 Women
USA U21 Wom. vs Puerto Rico U21 Wom.
World Championship U20 Women - 25th-28th places
Chinese Taipei U20 Wom. vs Uzbekistan U20 Wom.
Liga Pro
Denis Ivanov vs Dmitry Razinkov
Mikhail Sverdlov vs Alexander Kruglov
Viktor Smirnov vs Alexey Kulesh
Alexander Rakhmatov vs Evgeny Grishaev
Jaroslav Svoboda vs Ales Ruzicka
Jan Dzida vs Pavel Wavrosz
Pavel Fojt vs Jan Divecky
Lukas Krok vs Zdenek Kasinski
Setka Cup
Volodymyr Melnykov vs Oleksandr Tymofieiev
Jakub Nemecek Snr vs Ladislav Tuma
Vladislav Kovalenko vs Volodymyr Hainiuk
Pavel Hala vs Miroslav Hajek
Oleg Kapelyuha vs Volodymyr Korobko
Valerii Lukianevych vs Hennadi Buianover
TT Cup
Tomas Rein vs Petr Vrastil
TT Elite Series
Artur Daniel vs Szymon Kolasa
Przemyslaw Korzec vs Piotr Strus
WTT Contender Tunis Women
Sofia Polcanova vs Satsuki Odo