Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Euro 2024 - Play Offs
England vs Switzerland
Club Friendly
Sturm Graz vs Rukh Lviv
Levski Sofia vs Arda
Shakhtar Donetsk vs Hajduk Split
Wallern/St Marienkirchen vs BW Linz
SAK Klagenfurt vs Treibach
Admira vs Fenerbahce
5 Deild
Lettir vs Samherjar
Ascenso Women
CCD Fernandez Vial Wom. vs Deportes Temuco Wom.
Besta deild Women
Tindastoll Wom. vs Stjarnan Wom.
Besta-deild karla
Valur vs Fylkir
Campeonato Carioca 2
America RJ vs Marica
Artsul vs Americano
Duque de Caxias vs Resende
Serrano FC vs Olaria
Cabofriense vs Goncalense
Campeonato Carioca U20 - Taca Guanabara
Botafogo U20 vs Volta Redonda U20
Campeonato Catarinense 2
Guarani de Palhoca vs Caravaggio
Campeonato Mineiro 2 - Final Stage
Aymores vs North Esporte Clube
Campeonato Paulista B - Second stage
Maua vs Tanabi
Copa Paulista
Rio Claro vs Taquaritinga
Portuguesa vs Uniao Suzano
Japan Football League
Yokogawa Musashino FC vs Reilac Shiga
Briobecca Urayasu SC vs Criacao Shinjuku
NWSL Women
Chicago Wom. vs Houston Dash Wom.
Premier League
ZED vs National Bank Egypt
Primera B - Clausura
Comunicaciones vs Dep. Merlo
Primera Division Amateur
CA Platense Montevideo vs Salus
Huracan Buceo vs Deportivo Italiano
Primera Division Women
Colo Colo Wom. vs Universidad de Chile Wom.
Serie D
Santo Andre vs San Jose EC
USL League Two
North Carolina FC U23 vs Wake FC
Uzbekistan Cup
Sogdiana vs Neftchi Fargona
Victoria PL 1 U23
Preston Lions U23 vs North Geelong U23
WPSL Women
Fresno Freeze Wom. vs Lamorinda United Wom.
EuroBasket U20 B Women - Preliminary
Iceland U20 Wom. vs Austria U20 Wom.
Romania U20 Wom. vs Netherlands U20 Wom.
EuroBasket U20 Women
Serbia U20 Wom. vs Germany U20 Wom.
Spain U20 Wom. vs Montenegro U20 Wom.
Friendly International U20
Greece U20 vs Slovenia U20
League
FUS Rabat vs AS Sale
League Of Talents
Gerasa vs Arabella
Olympic Games - Quailfication - Play Offs
Cameroon vs Latvia
Dominican Republic vs Croatia
WNBA
Indiana Fever Wom. vs New York Liberty Wom.
Bloomfield Hills (USA), hard
Stefan Kozlov vs Nishesh Basavareddy
Wimbledon (United Kingdom), grass
Gauff C./Pegula J. vs Danilina A./Xu Y.
Fernandez L./Shibahara E. vs Eikeri U./Neel I.
Bucsa C./Hibino N. vs Chan H-C./Kudermetova V.
Holger Rune vs Quentin Halys
Francisco Comesana vs Lorenzo Musetti
Alexei Popyrin vs Novak Djokovic
Doumbia S./Reboul F. vs Cash J./Galloway R.
Gille S./Vliegen J. vs Glasspool L./Rojer J.
Danielle Collins vs Beatriz Haddad Maia
Paulista U19 Women
Limeira U19 Wom. vs Pinheiros U19 Wom.
Senegal Cup
Sacre Coeur vs Olympique Diourbel
Senegal Cup Women
US Rail Wom. vs Diisoo Wom.
MLB
New York Yankees vs Boston Red Sox
Minnesota Twins vs Houston Astros
NPB Reserve League
Seibu Lions Res. vs Yomiuri Giants Res.
Super League
Hull KR vs Catalans Dragons
Liga Pro
Lubomir Navrat vs Milan Musil
Martin Huk vs Tadeas Zika
Setka Cup
Oleh Plyska vs Zdenek Petran
Setka Cup Women
Svitlana Yureneva vs Iryna Aseeva
TT Cup
Filip Kociuba vs Rafal Stapor