Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Club Friendly
Skeid vs Kjelsas
Arendal vs Mandalskameratene
2nd Division
F. Amager vs Middelfart
Hellerup vs FA 2000
Aarhus Fremad vs Skive
Esbjerg vs Roskilde
3rd Division
Holbaek vs Lyseng
Avarta vs Ishoj
Holstebro vs Naesby
Vejgaard vs Vanlose
SfB-Oure vs VSK Aarhus
Young Boys FD vs BK Frem
Campionato Primavera 4
Trento U19 vs Pontedera U19
Central Youth League
Wisla U19 vs Legia U19
Elite One - Championship Group
Stade Renard vs Canon Yaounde
Elite Two - Relegation Group
Isohsa vs Renaissance
Foncha vs FC Rangers of Bafut
First Division
Lushnja vs Vora
Higher League
Woldia SC vs Ethio Electric
I Liqa
Araz Saatli vs Mingachevir
Liga 1
Persib Bandung vs FC Bhayangkara
Persik Kediri vs Persikabo 1973
Liga Alef South
Maccabi Shaarayim FC vs Holon Yermiyahu
Premier League
Defence Force vs Welayta Dicha
Maroons vs Express
Premier Soccer League
Arenel Movers vs Herentals
Serie D - Group D
SCD Progresso vs Corticella
Serie D - Group F
Vastogirardi vs Matese
Serie D - Group G
Cavese vs Budoni
Romana vs Nocerina
Latte Dolce vs Gladiator
Serie D - Group I
Reggio Calabria vs Akragas
Series Group 1
Sundby vs Allerod
Series Group 3
AC Horsens 2 vs B 1913
B 1909 vs OKS
Series Group 4
VRI vs Viby
Spain Youth League
CD Sobradillo U19 vs Mensajero U19
Sporting Gijon U19 vs CF Bansander U19
Tercera RFEF - Group 12
Panaderia vs Lanzarote
Santa Ursula vs Ibarra
Tamaraceite vs Teror
Tercera RFEF - Group 4
Alaves C vs SD Deusto
U19 League
Brno U19 vs FK Pardubice U19
CBA
Qingdao vs Beijing Royal Fighters
Shanghai vs Xinjiang
NBL1 West
Beeliar Boodjar vs Mandurah Magic
Joondalup Wolves vs Perth Redbacks
Kalamunda Eastern Suns vs Perry Lakes Hawks
Rockingham Flames vs South West Slammers
Warwick Senators vs East Perth Eagles
Willetton Tigers vs Lakeside Lightning
Girona (Spain), clay
Alejandro Moro Canas vs Joao Sousa
Naples 3 (Italy), clay
Matteo Martineau vs Franco Agamenone
Francesco Maestrelli vs Pierre-Hugues Herbert
Naples 3 (Italy), clay - STB
Hidalgo D./Rodriguez C. vs Guinard M./Jacq G.
WCH IIIB Women
Israel Wom. vs Singapore Wom.
TT Cup
Ryszard Partyka vs Grzegorz Mucha