Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Liga Portugal 2
Os Belenenses vs Feirense
Super League
Shenzhen Xinpengcheng vs Cangzhou
Club Friendly
Ekenas vs KaPa
Parva Liga
Pirin Blagoevgrad vs Etar
1. HNL Women
Hajduk Split Wom. vs Dinamo Maksimir Wom.
2. Liga
Trebisov vs Petrzalka
3. Liga - West
Raca vs Podkonice
Berlin-Liga
Stern 1900 vs Turkspor Berlin
Mariendorf vs Spandauer
Frohnauer SC vs SV Stern Britz
Blau-Weiss 90 Berlin vs Fuchse Berlin Reinickendorf
Campeonato Nacional U19 - Championship Group
SC Farense U19 vs Vitoria Guimaraes U19
Central Youth League
Cracovia U19 vs Arka Gdynia U19
Division 1 - Sodra
Lunds vs Rosengard
Division 2 - Norra Svealand
Viggbyholms vs Osteraker IFK
Division 2 - Norrland
Boden vs Gottne
Division 2 - Sodra Gotaland
IFK Karlshamn vs IFK Hassleholm
Higher League
Yirga Chefe Bunna vs Halaba City
I Liqa
Zaqatala vs MOIK Baku
Imisli FK vs Shamakhi
III Liga - Group I
Jagiellonia II vs Skierniewice
III Liga - Group II
Pogon Szczecin II vs Blekitni Stargard
III Liga - Group III
Gornik Zabrze II vs Kluczbork
Liga Alef North
Hapoel Kaukab vs Tzeirey Um El Fahem
M. Nazareth vs M. Kiryat Ata-Bialik
Maccabi Nujeidat Ahmad vs MS Tira
Liga Alef South
M. Ironi Ashdod vs Maccabi Yavne
Hapoel Bnei Lod vs Hapoel Herzliya
M. Ironi Kiryat Malachi vs H. Marmorek
Liga Bet North
Maccabi Ahi Iksal vs Beitar Haifa
Liga Bet South
Hapoel Azor vs Maccabi Amishav Petah Tikva
Liga Revelacao U23 - Relegation Group
Leixoes U23 vs Academico Viseu U23
Meistriliiga Women
Saku Sporting Wom. vs Tabasalu Wom.
Viimsi JK Wom. vs Tallina Kalev Wom.
Moravskoslezsky KP
Dolni Datyne vs Kravare
Persha Liga - Promotion Group
Karpaty Lviv vs Viktoria
Livyi Bereg vs Ahrobiznes Volochysk
Persha Liga - Relegation Group
Podillya Khmelnytskyi vs Kremin
Premier League
Bavarians vs Khovd
Premier League - Losers stage
Tadamon vs Tripoli
Regionalliga Nordost
Hertha Berlin II vs Lokomotive Leipzig
Tercera RFEF - Group 12
Las Palmas B vs Villa Santa Brigida
Tercera RFEF - Group 13
Deportiva Minera vs UCAM Murcia B
Tercera RFEF - Group 14
Fuente de Cantos vs Azuaga
Olivenza vs Jaraiz
Tercera RFEF - Group 16
Casalarreina vs Alfaro
Tercera RFEF - Group 5
UE Tona vs Castelldefels
Prat vs Olot
Vilafranca vs Grama
Tercera RFEF - Group 7
Tres Cantos vs Parla
Youth League
Chertanovo M. U19 vs FK Orenburg U19
Zambia Cup
Nkwazi vs Indeni FC
CBA
Beijing vs Jilin
Guangdong vs Zhejiang Guangsha
Nanjing Tongxi vs Shanxi Zhongyu
Tianjin vs Guangzhou
CDBL
Guangdong Miners vs Liaoning Warriors
EBBL
Cankaya Univ. vs Karpars
KBSL Women - Play Offs
CBK Mersin Wom. vs Besiktas Wom.
Liga 1
Agronomia Bucuresti vs CSS VSK Gheorgheni
Liga Leumit
Hapoel Bnei Kfar Kasem vs Ramat Hasharon
Liga National Women - 5th-8th places
Cluj Napoca Wom. vs Targu Mures Wom.
P. League+
Formosa Dreamers vs Kaohsiung Steelers
SBL
Yulon Luxgen Dinos vs Changhua
VTB United Youth League
UNICS Kazan 2 vs Zenit St. Petersburg Youth
BK Uralmash Yekaterinburg 2 vs Lokomotiv Kuban 2
WCBA Women - Play Offs
Inner Mongolia Wom. vs Shandong Wom.
Jiangsu Phoenix Wom. vs Zhejiang Golden Bulls Wom.
Sichuan Wom. vs Shanxi Xing Rui Wom.
Antalya (Turkey), clay
Polona Hercog vs Irina-Camelia Begu
Antalya (Turkey), clay - STB
Babos T./Zvonareva V. vs Kawa K./Schoofs B.
Girona (Spain), clay
Jesper De Jong vs Pedro Martinez
Girona (Spain), clay - STB
Eysseric J./Olivetti A. vs Cabral F./Patten H.
Naples 3 (Italy), clay
Matteo Gigante vs Samuel Vincent Ruggeri
Matteo Martineau vs Luca Nardi
Naples 3 (Italy), clay - STB
Liutarevich I./Manafov V. vs Arneodo R./Weissborn S.
NMHL - Play Offs
Yermak Angarsk vs Yunison Moscow
Optibet Hokeja Liga - Play Offs
Zemgale vs Mogo
Extraliga - Play Offs
VK Lvi Prague vs Pribram
League 1 Women
Yunost-Metar Wom. vs Altay Bochkari Wom.
Liga Pro
Enerdzhi-pro vs Legion-pro
National League - Play Offs
Taraz Jambil vs Pavlodar
National League A
IPRC Ngoma vs Kirehe
Serie B2 Cup Women
Star Volley Bisceglie Wom. vs Acrobatica Group Wom.
Youth League - 1st-6th places
Fakel Novy Urengoy Youth vs Kuzbass Youth
1st League Women
Sugar Gliders Wom. vs Gyeongnam DC Wom.
Belarus Cup Women
HC Gomel Wom. vs BNTU-Belaz Minsk Wom.
KBO
Doosan Bears vs KIA Tigers
Lotte Giants vs NC Dinos
NPB
Yakult Swallows vs Chunichi Dragons
Chiba Lotte Marines vs Nippon Ham Fighters
Yokohama BayStars vs Hiroshima Carp
Roman Hudeczek vs David Szotek
Lukas Jindrak vs Jan Kanera
Radek Fnukal vs Filip Dusil
Rostyslav Kliucuk vs Jan Blazek
Alexey Kazakov vs Aleksandr Rybalkin
Setka Cup
Oleh Stopin vs Oleg Ponomarenko
Vladyslav Mishchenko vs Oleksandr Ivchuk
Setka Cup Women
Viktoriia Okhnych vs Anastasia Degteva
TT Cup
Kamil Jurkiewicz vs Grzegorz Mucha
TT Star Series Men
Rodrigo Hidalgo vs Miroslav Horejsi