Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Division 2
Wisla Pulawy vs Olimpia Elblag
BK Milan vs RS Tallinding
Wagadu FC vs Serrekunda Utd
Elite One - Championship Group
Yong Sports Academy vs Dynamo Douala
Elite One - Relegation Group
UMS de Loum vs APEJES Academy
Elite Two - Championship Group
Feutcheu vs Bafoussam
Elite Two - Relegation Group
Leopard de Douala vs Bafang
Liga Alef South
Hapoel Kfar Shalem vs Shimshon Tel Aviv
Liga Bet South
Ramla vs Hapoel Ironi Gedera
Ligue 1
Dakar SC vs Teungueth
Guediawaye vs Mbour
Spain Youth League
Alboraya U19 vs Atletico Madrileno U19
Taca de Portugal Women
Braga Wom. vs Racing Power Wom.
Tercera RFEF - Group 1
Barbadas-Bentraces vs Alondras
Betanzos vs Arosa SC
Arzua vs Somozas
Tercera RFEF - Group 14
Diocesano vs Don Alvaro
Villafranca vs Pueblonuevo
Tercera RFEF - Group 17
Caspe vs Carinena
Ebro vs Utrillas
Fraga vs CF Illueca
Tercera RFEF - Group 18
Villacanas vs Marchamalo
Huracan de Balazote vs Albacete B
Tercera RFEF - Group 2
Llanes vs Real Titanico
Praviano vs Tuilla
Tercera RFEF - Group 3
Bezana vs UD Samano
Castro vs Atletico Albericia
Tercera RFEF - Group 4
Aurrera Ondarroa vs Lagun Onak
Tercera RFEF - Group 7
Villanueva vs Galapagar
Tercera RFEF - Group 8
Laguna vs Atl. Astorga
Mirandes B vs Ponferradina B
Bembibre vs Almazan
U20 League
VJS Vantaa U20 vs PPJ U20
ABA League
Zadar vs FMP Beograd
Divizia A - Winners stage
Corona Brasov vs CSM Targu Mures
FBU Superleague - Play Offs
BC Halychyna vs BC Dnipro
I Divisioona A - Play Offs
Jyvaskyla vs Huima
Kipina vs Raholan Pyrkiva
Honka vs Pyrinto Tampere 2
Korisliiga Women - Play Offs
Pyrinto Wom. vs Forssan Alku Wom.
Liga Femenina Women
Valencia Wom. vs Perfumerias Avenida Wom.
NBL - Winners stage
Balkan vs CSKA Sofia
NKL - Play Offs
BC Olimpas Palanga vs Jurbarkas
Premier League
Haukar vs Alftanes
Hottur vs Tindastoll
Prva Liga
Osijek vs Crikvenica
TB2L - Play Offs
High Touch vs Karamursel
VTB United League - Losers stage
Samara vs Uralmash Ekaterinburg
Saratov vs MBA Moscow
WBL Women - Play Offs
Maccabi Ashdod Wom. vs Hapoel Jerusalem Wom.
Maccabi Urban Wom. vs Elitzur Ramla Wom.
Girona (Spain), clay - STB
Arends S./Middelkoop M. vs Qureshi A./Vega Hernandez D.
Naples 3 (Italy), clay
Fabio Fognini vs Arthur Gea
Naples 3 (Italy), clay - STB
Hidalgo D./Rodriguez C. vs Guinard M./Jacq G.
Championship - Play Offs
Kremenchuk vs Sokil Kyiv
EHL - Relegation
Ringerike vs Comet
Extraleague - Play Offs
Gomel vs Zhlobin
Liiga - Play Offs
Pelicans vs IFK Helsinki
Tappara vs TPS Turku
NMHL - Play Offs
Bobrov vs Tambov
VHL - Play Offs
Almetyevsk vs Kurgan
Divizia A1 Women - Play Offs
Dinamo Bucuresti Wom. vs Alba Blaj Wom.
Liga ASOBAL
Barcelona vs Nava
NB I Women
Dunaujvarosi Wom. vs NEKA Wom.