Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
LaLiga
Real Madrid vs Cadiz CF
Ligue 1
Monaco vs Clermont
Serie A
Monza vs Lazio
Super Lig
Kayserispor vs Karagumruk
Samsunspor vs Trabzonspor
1. Lig
Eyupspor vs Goztepe
LaLiga2
Huesca vs R. Oviedo
3. Liga
Sandhausen vs RW Essen
National
Rouen vs Niort
Liga Portugal
Boavista vs Gil Vicente
Rio Ave vs Vitoria Guimaraes
Eliteserien
Brann vs Rosenborg
Liga Portugal 2
Oliveirense vs Tondela
HNL
Slaven Belupo vs Gorica
1. MFL
Rabotnicki vs Tikves
2. Liga
Petrzalka vs Presov
2. SNL
Grosuplje vs NK Krka
Tabor Sezana vs ND Gorica
Bilje vs Dravinja
Allsvenskan
Sirius vs Hacken
Bundesliga - Relegation Group
Altach vs Wolfsberger AC
BW Linz vs Tirol
CFL - Group B
Velvary vs Pardubice B
Division 1
Lechia Gdansk vs Tychy
Al Dhafra vs Al-Taawon Club
Division 1 - Norra
Vasalund vs Orebro Syr.
Division 2
Olimpia Elblag vs Hutnik Krakow
Division 2 - Norra Svealand
Enkopings SK vs Hudiksvall
Druga NL
Dugo Selo vs Jadran Porec
Hrvace vs Opatija
Ekstraklasa
Zaglebie vs Rakow
Esiliiga
Flora U21 vs Tartu Welco
Fortuna liga - Championship Group
Slovan Bratislava vs Zilina
Fortuna liga - Relegation Group
Trencin vs Michalovce
Z. Moravce-Vrable vs Skalica
FORTUNA:LIGA - Championship Group
Slavia Prague vs Ostrava
Girabola
Interclube vs Petro Atletico
Irish Cup
Cliftonville vs Linfield
Kakkonen Group C
OTP vs JPS Jyvaskyla
Liga 3 - Promotion Group
Academica vs Atletico CP
Liga 3 - Relegation Group
.1 Dezembro vs Caldas
Canelas 2010 vs AD Fafe
SC Vianense vs Anadia
Trofense vs Sanjoanense
Liga MX U23 - Clausura - Play Offs
Cruz Azul U23 vs U.N.A.M.- Pumas U23
Ligat ha'Al - Championship Group
Hapoel Haifa vs H. Beer Sheva
Meistriliiga
Paide vs Tallinna Kalev
MSFL
Start Brno vs Frydlant n. O.
National League North - Play Offs
Brackley Town vs Boston Utd
Premier League
Metalist 1925 vs Vorskla Poltava
Qarabag vs Neftci Baku
Al Ahly Cairo vs El Gouna
El Daklyeh vs Ceramica Cleopatra
Hadiya Hossana vs Fasil Kenema
Primera A Women - Apertura
Ferro Wom. vs Newells Old Boys Wom.
Primera RFEF - Group 1
Barcelona B vs Tarazona
Professional League
Al-Shabab Riyadh vs Al Raed
Al Taee vs Al Khaleej
Prva Crnogorska Liga
Arsenal Tivat vs Buducnost
Jedinstvo vs Mornar Bar
Prva Liga
Koper vs Domzale
Prva NL
Cibalia vs Solin
Dubrava vs Orijent
Qatar Cup
Al Wakra vs Al Rayyan
Regionalliga Nordost
BFC Dynamo vs Cottbus
Super League - Championship Group
Servette vs Winterthur
Super League - Relegation Group
Grasshoppers vs Lausanne Ouchy
Super Liga - Championship Group
Sheriff Tiraspol vs Milsami
Veikkausliiga
SJK vs KuPS
Vysshaya Liga
Arsenal Dzyarzhynsk vs Dynamo Brest
1. Liga - Play Offs
Gornik Walbrzych vs Starogard Gdanski
ACB
Bilbao vs Palencia
Division 1 - Play Offs
Sagesse Al Hekmeh Beirut vs Beirut Club
Energa Basket Liga - Play Offs
Szczecin vs Legia
Extraliga - Play Offs
Levice vs BC Komarno
LEB Oro
Hestia Menorca vs Real Betis
Liga A
Instituto de Cordoba vs San Martin
LKL
Juventus vs Jonava
NBL
Namuwongo Blazers vs Ndejje Angels
NBL Women
KIU Rangers Wom. vs Magic Stormers Wom.
Prvenstvo BiH - Winners stage
Igokea vs Borac Banja Luka
KK Bosna vs OKK Sloboda Tuzla
SB League - Play Offs
SAM Massagno vs Fribourg Olympic
Super Division
MOC Ouled Chebel vs US Setif
Super League - Play Offs
Mahram Tehran vs Shahrdari Gorgan
Petkim Spor vs Cagdas Bodrum Spor
Superleague - Play Offs
Borac Cacak vs FMP Beograd
Superliga - Play Offs
Klosterneuburg Dukes vs Graz UBSC
Taca da Liga - Play Offs
Oliveirense vs FC Porto
Aix En Provence (France), clay
Valentin Vacherot vs Alejandro Tabilo
Saint Malo (France), clay - STB
Anshba A./Detiuc A. vs Cascino E./Monnet C.
Carlson Hockey Games
Czech Republic vs Sweden
WCH IA
Italy vs South Korea
Apertura Primera Women
Cbr Wom. vs CBPS Wom.
Division A - Play Offs
Stroitel Minsk vs Soligorsk 2
Emir Cup
Police Club vs Al Sadd
Mizunodeild Women - Play Offs
Afturelding Wom. vs KA Akureyri Wom.
Partizani Tirana vs SK Tirana
Champions League Women - Play Offs
Gyor Wom. vs Kristiansand Wom.