Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
Super League
Chengdu Rongcheng vs Shandong Taishan
Club Friendly
Selangor vs DPMM FC
Elite Championship Women
ASE Alger Centre Wom. vs CR Belouizdad Wom.
Elite League
Chao Pak Kei vs Monte Carlo
Higher League
Oromia Police FC vs Jimma Aba Bunna
League 1
Real Succes vs Sheriff 2 Tiraspol
Leumit League - Promotion Group
Bnei Yehuda vs Kiryat Shmona
Hapoel Umm al-Fahm vs Ironi Tiberias
Nof Hagalil vs M. Herzliya
Ramat Hasharon vs Maccabi Jaffa
Leumit League - Relegation Group
H. Akko vs MS Kafr Qasim
Hapoel Afula vs H. Ironi Rishon
Hapoel Kfar Saba vs Hap. Ramat Gan
Nes Tziona vs Ihud Bnei Shfaram
Motsepe Foundation Championship
Black Leopards vs Orbit College
Pretoria Callies vs Upington City
Premier League
Police FC Rwanda vs Bugesera
Al Karamah vs Horriya
Al-Ittihad Aleppo vs Wathbah
Al-Sahel vs Tishreen
Foutoua vs Al Wahda Damascus
Hottin vs Jableh
Busoga vs Wakiso Giants
Mbarara City vs UPDF
Premier League - Winners stage
Racing Beirut vs Nejmeh SC
Premier League 2
Reading U21 vs Manchester City U21
Professional Development League
Hull U21 vs Crewe U21
Prva NL
Jarun vs Vukovar 1991
Serbian League - Belgrade
Studentski Grad vs Radnicki Obrenovac
Stars League
Al Karkh vs Al Zawraa
Vysshaya Liga
Kuktosh vs Barkchi Hisor
Algeria Cup
MOC Ouled Chebel vs CRB Dar Beida
Asia Champions League - Qualification - Second stage
Pelita Jaya vs Hong Kong Eastern
BAL
City Oilers vs Bangui
CBA - Play Offs
Shanghai vs Zhejiang Chouzhou
Championship U19
Dynamic Beograd U19 vs KK Joker U19
National A Women
Rouiba CB Wom. vs MC Alger Wom.
NBL1 West
Lakeside Lightning vs South West Slammers
Mandurah Magic vs Perry Lakes Hawks
NC U23
Ha Noi U23 vs Dong Nai U23
TBL - Play Offs
Sigortam.net ITU vs Alagoz
Madrid (Spain), clay
Sebastian Baez vs Luca van Assche
Hubert Hurkacz vs Jack Draper
Alexander Shevchenko vs Carlos Alcaraz
Caroline Dolehide vs Anhelina Kalinina
Marta Kostyuk vs Mayar Sherif
Qinwen Zheng vs Yulia Putintseva
Madrid (Spain), clay - STB
Bronzetti L./Samsonova L. vs Aoyama S./Babos T.
Ostrava (Czech Republic), clay
Damir Dzumhur vs Enrico Dalla Valle
Ostrava (Czech Republic), clay - STB
Andreozzi G./Reyes-Varela M. A. vs Faria J./Rocha H.
Rome (Italy), clay
Hugo Dellien vs Billy Harris
WCH IA Women
Netherlands Wom. vs Norway Wom.
African Club Championship Women
Al Ahli Cairo Wom. vs NC Bejaia Wom.
A-League
Cong An TPHCM vs SK PearlNest KH
Divizia A1 Women - Play Out
CSM Constanta Wom. vs Pitesti Wom.
Proliga
Kudus Sukun vs Jakarta Stin Bin
Superleague - 9th-12th places
Dinamo-Lo vs Novokuybyshevsk
Youth League Cup
Zenit St. Petersburg Youth vs Samotlor Youth
Division 1 - Play Offs
Maccabi Le Zion vs Hapoel Le Zion
Al Ahli Saudi Arabia vs Al Garah
Liga Pro
Igor Matveyev vs Dmitriy Pischuk
Kirill Vasilevsky vs Yuri Khapersky
Miroslav Skola vs Jaroslav Prokupek
Setka Cup
Roman Bihun vs Hryhoriy Oliynyk
Valentyn Chumak vs Vadim Reva
Antonin Pospisil vs Vaclav Coubal
Serhii Rak vs Alexander Govorunets
TT Cup
Jakub Rolik vs Jan Hruska
TT Elite Series
Frantisek Krcil vs Karol Wisniewski